Üsküdar Diş Hekimi - Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0533 582 82 79 Nöbetçi Dişçi

Akşam iş çıkışı gelen hastayı görsel olarak muayenesi ile ilk işlem tamamlanır. Daha sonraki işlem diş hekiminin kararı ile yapılacak olan tellerin büyüklüğü küçüklüğü ve elastikiyet yapısı gibi ürünlerde tercih kılınır.

. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
. Üsküdar gece açık diş tedavisi protez tamiri,
. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,
. Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
. Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
. Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulaması!

Bir sonraki işlem diş hekiminin sizlerden yardım alarak seçmiş olduğu markaları tedavi yönteminde kullanmak. Diş hekiminin belirlediği gün çerçevesi içinde kişilerin bu telleri sürekli kullanması ile süreç devam eder. Minimum 6 ay ile 2 yıl arasında bu teller kişilerin çenesinde kalır ve dişlerin düzene girmesinde yardımcı olur. Bu süreç içerisinde ayda bir veya iki ayda bir diş hekiminiz sizi muayeneye çağırabilir. Tellerde meydana gelecek eğilmeler ve tellerin yaratmış olduğu sararmalar giderilir ve muayene şimdilik tamamlanmış olur. Dişleriniz ne zaman ki hizaya girdi ve güzel bir görünüm kazandı o zaman tedavinin süreci tamamlanmış olur.

18 yaş altındaki kişiler için SGK diş teli masraflarını karşılamaktadır. Bu yüzden erken teşhis ile çocuklarınızı zamanında diş hekimine götürerek gerekli muayeneleri yaptırmanız gerekmektedir. Erken yaşta yapılan bu muayeneler sayesinde çocuklarınız dişleri konusunda daha bilinçli hale gelerek diş bakımlarına daha çok özen gösterir. Ve ileride dişleri konusunda kişisel bir durum olmadıkça rahat eder ve sağlık açısından hiçbir sıkıntı yaşamazlar.

Diş telleri takıldıktan sonra gerekli kişisel bakımlar yapmanız önemli bir durumdur. Bu bakımları yapmaz iseniz veya diş tellerine kişisel olarak zarar verirseniz SGK diş teli masraflarını ikinci bir sefer için daha karşılamayacaktır. Bu yüzden gerekli bakımları zamanında yapmanız ve dişlerinize gereken önemi göstermeniz, diş hekiminizin sizin için önerdiği tavsiyeleri dikkate almanız size gereksiz maddi ve zaman kaybı yaşatmayacak ve ileride daha sağlıklı dişlere sahip olacaksınız. Diş eti hastalıklarında hastalık oluşumunu engellemek içinde kullanılan yöntem çeşitlerinden biridir. Bu nedenle diş teli tedavi yöntemini zamanında yaptırmalısınız.